Kurumsal

2006 yılından bu yana mimarlık hizmetleri vererek başladığımız inşaat sektöründe Nisan 2008 den itibaren EHA YAPI MİMARLIK İNŞAAT TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak proje hizmetlerimize devam etmekteyiz.

EHA YAPI MİMARLIK, Yüksek Mimar Ercan Aksoy ve Yüksek Mimar Hüseyin ASAR tarafından merkezi Ankara olmak üzere kurulan bir proje firmasıdır. ATO ve TMMOB üyesi olan firmamızın faaliyet alanını mimari tasarım ve danışmanlık hizmetleri, kentsel tasarım, tarihi eser projeleri (rölöve-restitüsyon-restorasyon), mimari uygulama projeleri, fuar standı tasarımı, iç mekan tasarımı (dekorasyon), 3 boyutlu görselleştirmeler, maket yapımı ve her türlü onarım-tadilat işleri oluşturmaktadır.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizin bütününde kullanıcıyı hedefleyerek kişilere özgü ürünler çıkartmak felsefe olarak benimsenmiştir. Bunları oluştururken de nitelikli, fonksiyonel, ekonomik tasarımlarla müşterilerin beğenisinin arttırılması hedeflenmiştir.

Konusunda uzman mimarlardan oluşan genç ve dinamik kadromuzla sahip olduğumuz bilgi birikimi ve günümüz teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayarak mimarlık alanında estetik ve fonksiyonel çözümler üreterek çağın temposuna uygun hizmet vererek sektörümüzde öncülük etmekteyiz.